Jansson Entreprenad i Linköping AB

Kontakta oss vardagar 07-17

013 - 27 00 00

Alla andra tider

Jour 24h

Följ oss på sociala medier

Kontakta oss gärna via kontaktformuläret för snabb service

I listan nedan hittar du kontaktpersoner inom olika områden. Kontakta oss gärna för att få mer information om vilka vi är och vad vi gör.

Vi bistår gärna med hjälp vid kalkyl i tidigt skede och lämnar gärna priser för att ni som vår beställare kan gå vidare i anbudsprocessen med de arbeten som ni behöver hjälp med.
Vi ser din förfrågan som en möjlighet och är tacksamma för att just du givit oss förtroendet.

Victor Jansson

Kalkylchef
070 - 332 00 20
victor@jent.se

Johan Jansson

Arbetschef, Personalansvarig
070 - 327 00 05
johan@jent.se

Malin Jansson

Administration, KMA
070 - 332 00 14
malin@jent.se

Ferit Bozan

Ekonomi
070 - 468 39 49
ferit@jent.se

David Durmaz

Projektledare
070 - 332 00 27
david@jent.se

Hannes Hammar

Projektledare
070 - 332 00 19
hannes@jent.se

Thomas Karlsson

Transportledare
073 - 667 72 06
thomas@jent.se

Johan Persson

Maskinansvarig
070 - 332 00 16
johan.p@jent.se

Följ oss på sociala medier!